KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blyerts 16873193
nr 1687 3193
Acke Ã…slund
(1881-1958), Sverige
Blyerts, Signerad, daterad 1918, hästar, 9x15 cm, yttermått inklusive ram: 23x28 cm
Utrop:
600 kr
Såld:
300 kr
måndag 17 mars 2025
kl 20:43:47
17/3 14:04:26
Acke Ã…slund
Läs mer om Acke Ã…slund